Hadise ile adı aşk dedikodularına karışmıştı! Kerem Bürsin’den kaçamak yanıt

Yazın gelmesiyle birlikte ünlü camiasından isimler soluğu Bodrum’da aldı. Mehmet Ozan Dolunay, Mert Yazıcıoğlu, Tuba Büyüküstün, Hande Doğandemir, Seda Bakan gibi başarılı oyuncular Kerem Bürsin’in doğum günü için bir araya geldi!

Bodrum’da yeni yaşını kutlayan Kerem Bürsin, 11 yıl önce Güneşi Beklerken dizisinde birlikte rol aldığı Hande Doğandemir ile verdiği pozunu da sosyal medya hesabında yayınladı.

HADİSE İLE PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Birçok ünlü ismin katıldığı partiye şarkıcı Hadise’nin katılımı dikkat çekti. İkilinin sosyal medyada paylaştığı gönderi kısa süre içerisinde gündem oldu.

“SADE VE TATLIYDI”

Kerem Bürsin, önceki gece İstanbul Havaalanı’nda görüntülendi. Bodrum’da tatil yapan Kerem Bursin, Hadise ile verdiği pozların ardından sosyal medyada konuşulmuştu.

İkiliyi hayranları çok yakıştırmıştı. Bursin, kendisine erken doğum günü yapan dostları hakkında, “Çok güzel bir doğum günü kutladım. Sade ve tatlıydı.” dedi.

“BİZ SADECE YAKIN ARKADAŞIZ”

Hadise ile birlikte verdiği pozlara yanıt veren Kerem Bursin, “Eskiden uydurulmuş bir haber vardı. Aşk olmadı. Biz sadece yakın arkadaşız. Bir kadın ve bir erkek yan yana gelince böyle yazılmamalı. Yakışıklılık ve güzellik biraz yüzeysel. Kime göre ve neye göre?” diyerek güldü. Aşk soruları karşısında ise “Saat kaç?” diyerek güldü ve ardından oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir