Survivor Nagihan’dan Yunus Emre hakkında çarpıcı iddia! ‘Darp etti beni’

Sona yaklaşılan Survivor All Star’da dün Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek son düello oynandı. Seda Ocak, Avatar Atakan, Yunus Emre Özden ve Nefise Karatay düelloda karşılaştı.

VEDA EDEN BELLİ OLDU

Düellonun ilk turunda Yunus Emre, Nefise’ye karşı 5-1 mağlup oldu. Seda da, Atakan’a karşı 5-4 kazandı. Düello finalinde 5-3 kaybeden Yunus Emre Özden yarışmaya veda etti.

‘AĞLAMAMAK İÇİN ZOR TUTUYORUM KENDİMİ’

Yunus Emre Özden, “Bu sezon yaşandı bitti, artık söylenecek son sözler şunlar; Zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında. Ağlayacağım, zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı da yapmak zorundayım. Burada beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken ‘Her şeyin bir bedeli vardır’ lafını duydum hep. Evet bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden, beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip, dünyanın attığı çamurlardan arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için teşekkür ederim.” dedi.

KORKUNÇ KAZA

Survivor All Star başladığından beri tartışmalarıyla ve aldığı cezalarla dikkatleri üzerine çeken Yunus Emre hakkında Nagihan Karadere’den şoke etkisi yaratacak iddialar geldi.

Daha önce kazandıkları ödül için Turks ve Caicos Adaları’nda ultra lüks bir villaya giden kırmızı takımdan Yunus Emre ve Nagihan ekibi korkutmuştu. Jet ski’nin kontrolünü kaybeden Yunus Emre, Nagihan’ın üzerine hızla ilerlemiş, korkunç çarpışmanın sonunda Nagihan’ın kullandığı jet ski ortadan ikiye bölünmüştü.

“VERİLMİŞ SADAKAM VARMIŞ”

Yunus Emre’nin elenmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Nagihan şu ifadeleri kullandı:

Ben Jet Ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza bilinçsiz bir şekilde ya da hatayla yapılır. Benim yaşadığım hatayla ya da bilinçsiz bir şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ölümden döndüğüm halde herkes işin dalgasında. Verilmiş sadakam varmış ki Allah yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan biriyle bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime, aileme ve sevdiklerime dönebildim. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş. Normalleştirmeyin şunu. Yok kalbi temiz melek vs. Kalın bakalım aynı ortamda can güvenliğim yok diye ortalığı ayaklandırıverirsiniz.

“KRİZLERE GİRDİ”

Nagihan Karadere devamında ise “Ayrıca darp olayı da var ona hiç girmiyorum bile elim bandajlı gezdiğim zamanlar ciddi bir olay yaşadık, krizlere girdi darp etti beni bol küfürler tabii bende altta kalmadım” diyerek şoke etti.

“İŞİM YARIM KALDI”

Yaşadığı Jet Ski talihsizliğine “Normal bir kaza değildi” diyen Nagihan Yunus Emre’nin kendisine “İşim yarım kaldı” dediğini de iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir